İstanbul MAKPA olarak dünyanın farklı bölgelerinde, her müşterimiz için ayrıca tasarladığımız projelerimizde her zaman en doğru çözümü sizlere sunabilmek için pek çok sayıda üretici ile iş birliği yapıyoruz.

İstanbul MAKPA; endüstriyel mutfak sektöründe her zaman ürünleriyle kalitesini ispatlamış olan güvenilir üreticiler ile çalışmaktadır.

Sayısız endüstriyel mutfak projesinde özellikle sıradışı çözümler gerektiren oteller ve restoranlarda modüler ve neredeyse tamamen özelleştirilebilen pişirme bloklarıyla; Ambach pişirme ekipmanları pek çok müşterimizin uzun yıllar bütün ihtiyaçlarına cevap vermeyi başarmıştır.

Bongard, sunmuş olduğu çok geniş bir yelpazeye ve her ihtiyaca özel üretilmiş olan pişirme ekipmanları ve fırınları,  yüksek performanslı hazırlık ekipmanları ve inovatif ürünleriyle pastaneler, unlu mamüller ve hamur işleri alanında müşterilerimize sunabileceğimiz en güvendiğimiz partnerlerimizden birisi.

Bravilor Bonamat, filtre kahve makinaları, espresso makinaları, tam otomatik kahve makinaları alanında sektörün öncü şirketlerinden birisidir. 70 yıllık tecrübesiyle her yeni ürünüyle kahve deneyiminizi arttırmak için gelişimine ara vermeden devam etmektedir.

Hastane, bakım evleri, okullar gibi sıcak yemek servisi ve tepsi taşıma arabalarının önemli olduğu projeler başta olmak üzere tüm yemek taşıma ihtiyaçlarınıza çözüm olacak en uygun ürünleri üreten Burlodge en önemli çözüm ortaklarımızdan birisi.

1946 kurulmuş olan Carpigiani, İtalyan dondurması olarak bilinen gelato dondurma konusunda en yetkin markalardan birisidir. Dondurma makinesi üretiminde dünya lideri olan Carpigiani son yıllarda dondurma makineleri dışında uzmanlığını donmuş yoğurt, shake ve yumuşak dondurma makineleri konusunda da göstermektedir.

CASTA üst düzey pişirme ekipmanları üreten ve İtalyan kalitesini her pişiricisine yansıtmayı başaran bir üretici. CASTA  özellikle uzmanlık gerektiren Japon mutfağı ya da Çin mutfağı gibi etnik mutfaklarda müşterilerimizin beklentilerinin üzerine çıkmayı başaran pişiriciler üreten, önemli bir iş ortağımız.

Comenda, İtalya’nın 1 numaralı yüksek performans endüstriyel bulaşık makinesi üreticisidir. Kompakt tezgah altı bardak yıkama makinelerinden, tam otomatik sürekli-akış sistemlerine kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Comenda küçük bar ve cafelerden büyük hastaneler ve catering operasyonlarına kadar her türlü amaca uygun çözümler üreten bir iş ortağıdır.

Amerikan CookTek markası indüksiyon pişiricileri, indüksiyon ısıtıcıları ve endüstriyel mutfaklar için sıcak yemek taşıma çözümleri üreten yenilikçi bir firmadır. İndüksiyon pişirme alanında en önemli çözüm ortaklarımızdan birisidir.

Yüksek kaliteli endüstriyel hızlı soğutucu, endüstriyel hızlı dondurucu ve endüstriyel buzdolaplarına bir çok mutfakta yer verdiğimiz İtalyan üretici endüstriyel soğutma ekipmanları konusunda en önemli yurtdışı ortaklarımızdan birisidir.

İndüksiyonlu çok bölgeli pişiriciler, indüksiyon voklar gibi ürünlerle indüksiyon teknolojisini endüstriyel mutfakların ihtiyaçlarıyla birleştiren ve yenilikçi çözüm ortaklarımızdan birisi olan Berner yüksek kaliteli ve yüksek teknolojili pişiriciler üretmektedir.

Her müşterimizin özel ve değişen ihtiyaçlarına yönelik her projeyi özel olarak değerlendirip en doğru şişe soğutucu ve bar soğutucusu çözümlerinde bizimle ortak çalışan partnerlerimizden olan Gamko, 60 yıldır bar soğutucuları ve modüler bar sistemleri üretiyor.

[vc_column]
[/vc_column]

Hoshizaki; taneli buz, küp buz ve çeşitli özel şekilli buzlar üretebilen endüstriyel buz makineleri alanında global anlamda öncü olan bir çözüm ortağımızdır. Hoshizaki endüstriyel buz makinesi alanında dünyada pazar payı olarak lider konumundadır.

MBM rekabetçi fiyatları ve yüksek kalitesiyle hem elektrikli pişiriciler hem de gazlı pişiriciler arasında takdir gören ürünler üretmektedir. Pek çok restoranın mutfağında kendisine yer bulan MBM pişirici ekipmanları yüksek kaliteleriyle müşterilerimizin çoğunluğunun memnun kaldığı ürünlerdir.

La Cimbali dünyaca ünlü espresso makinesi üreticisidir. İtalyan üretici, tecrübesi ve espresso konusunda uzmanlığıyla, espresso makinesi üreticileri arasında güvenilirliği ve üst düzey espresso deneyimi yaşatması nedeniyle en çok çalıştığımız ortaklarımızdan birisidir.

İtalyan pişirme ekipmanı üreticisi dev firma Mareno, ekipmanlarının kalitesi ve güvenilirliği ile kendisini dünyada kanıtlamış ve müşterilerimizin pişirme ekipmanı ihtiyaçlarını her zaman beklentilerin bile üzerine çıkarak gidermeyi başarmıştır.

Nayati, endüstriyel mutfak alanında yakın işbirliğimizi sürdürdüğümüz ve özellikle Uzak Doğu Mutfağı başta olmak üzere pek çok etnik mutfak uygulamasında pişiricilerine yer verdiğimiz bir çözüm ortağımızdır.

Polaris çok farklı sektörler ve farklı ihtiyaçlar için çok geniş bir yelpazede endüstriyel soğutucu üreten, endüstriyel mutfaklarda ortaya çıkan tüm ihtiyaçlara özel ürünler geliştiren bir partnerimizdir.

RATIONAL, ürünlerinin %100’ünü Avrupa’da üreten ve tüm müşterilerine mümkün olan en iyi pişirme ekipmanlarını ve endüstriyel fırınları sunmak için devamlı bilim insanları, şefler ve mühendislerle ortak çalışarak araştırma ve geliştirme çalışmalarına devam eden bir firmadır. RATIONAL imzası taşıyan akıllı endüstriyel fırın iCombi modelleri ve neredeyse tüm geleneksel pişiricilerin yerine geçen iVario serisi her projede sıcak mutfak ihtiyaçlarına cevap verebilir niteliktedir.

Rieber, endüstriyel mutfaklar, oteller, catering operasyonları gibi yemek servis aşamasının çok önemli olduğu projelerde; yemek servis arabaları, sıcak servis arabaları ve termal saklama ekipmanları gibi ürünlerini sık sık kullanılan önemli bir çözüm ortağımızdır.

Robot-Coupe özellikle endüstriyel mutfaklarda hazırlık aşamasında dünyanın pek çok yerinde kullanılan ve yıllardır kalitesini ispatlamış olan ürünler üretmektedir. Robot Coupe; doğrayıcı, sebze doğrama makinesi, parçalama makinesi, endüstriyel mikser ve otomatik katı meyve sıkacağı üretmektedir.

Salva kalitesini ve dayanıklılığını kanıtlamış olan güvenilir bir iş ortağımızdır. Salva, endüstriyel mutfak projelerinin ihtiyaçlarına özel olarak endüstriyel modüler fırınlar, tepsili fırınlar ve taş fırınlar üretmektedir.

Scholl endüstriyel mutfak sektöründe ki zorlu problemlere inovatif çözümler sunan bir şirkettir. Scholl; yemek hazırlama aşamasında indüksiyonlu pişiriciler, yemek sunumu alanında elektrikli ısıtma plakaları, taşıma için sıcak servis arabaları ve daha pek çok çeşitli ürün sunmaktadır.

Endüstriyel mutfak projelerinde, özellikle hazırlık sürecinde ve set üstü doğrama, set üstü parçalama makinaları gibi ürünlerle ön plana çıkan SIRMAN çok geniş bir ürün yelpazesine ve çok çeşitli ürünlere sahiptir.  Kıyma makineleri, et-kemik testereleri yine SIRMAN firmasının, projelerimizde sık sık yer verdiğimiz ürünlerindendir.

Valoriani; gerçek Napoli pizzası çıkarabilen ve bunun “Associazione Verace Pizza Napoletana (AVPN)” tarafından belgelendiği pizza fırınları üretmektedir. Gerçek İtalyan geleneğini, uzmanlıkla birleştiren ve fırınlarının tamamını kendi fabrikalarında üreten firmadır. Pizza fırınları konusunda en önemli iş ortaklarımızdan birisidir.